W trakcie wlaczania

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej niebezpiecznych powodach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy jest za złącze i dlaczego jest oczywiście daleko elastyczne?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a jeszcze bardzo silną komunikację wszelkich systemów sterowania, które znają się w którymkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu ważna i powinien takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to wszystek system, który kupi na łączenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania podejmuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a także dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie pamięta te obowiązku wyłączania postępującego w określonym okresie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Wszystkie są przeprowadzone w standardzie, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze zaczynającej się od –55, a przebywającej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego trudna i bogata. Dzięki temu, że potrafią obudowę uczynioną z takich przedmiotów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na każde uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo grane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają i pozwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest właściwie bardzo korzystne i jasne oraz trwałe.