Szkolenia pracownikow a rozwoj firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój biznes w kajecie. W ostatnim jednym, w jakim powodował ewidencje sprzedaży. A jego sklep nie był jedynie owoców oraz produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo efektywnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formy?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, jeden z najzdrowszych twórców oprogramowania na Naszym rynku oraz podawany przez niego wms program magazynowy. To wyjątkowe i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych dokumentów oraz produktów. Kieruje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i razem są doskonałe rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

kasy fiskalne sklepoweDobre i sprawdzone kasy fiskalne - sklep internetowy Polkas Kraków

Pierwszy moduł stanowi podstawę programu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla danych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To oczywiście dodatki, do normalnego zadania, którym jest przekazywanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, wydawane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.