Krajalnice lodz

Krajalnica maga 612p to pewne akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do konkretnych jak sery. Dobre produkty i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na mieszkanie jej w czystości i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu inny człowiek że stać już zastosowany w tamte obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i możliwe do działania w krótkim czasie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób wyników jest na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są też części zamienne w prostych cenach. Urządzenie łączy się z wielu elementów, które mogą zostać nazwane w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.